Haberler

Check out market updates

Ordu Emlak artık hizmetinizde

Ordu’da emlak sektörünün yeni vizyonu ve güven dolu misyonu ile Ordu halkına hizmet etmeyi ilke edinmiş Ordu Emlak bugün yeni ofisinde hizmetlerine başladı. Satılık arsa, satılık arazi, ordu satılık daire, satılık villa, satılık ofis, satılık bahçe, satılık bina ve kiralık arsa, ordu kiralık daire, kiralık ofis, kiralık bina alanlarında hizmet sunuyor.

Gayrümenküllerinizi değerinde satmanızı ve kiralamınızı sağlıyoruz. İlkemiz öncelikle siz değerli müşterilerimizin yatırımlarına değer katmak. Emlak sektöründe dürüstlük, güven ve hizmet prensipiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şirket bünyemizde bulunan uzman satış danışmanlarımız sizlere isteklerinizi cevap verebilmek için zengin emlak arşivimizden en iyisini sahip olmanızı sağlamaktan büyük keyif duyacaktır.

Bünyemizde 4 satış danışmanı ve 2 şirket yöneticisi ile hizmetlerimize aralıksız sunmaya devam ediyoruz. Ordu Emlak ofisimize uğradığınızda gayrümenküllerinizin değer katacak çalışmalarımızı sizde yakından takip edebilirsiniz.

www.orduemlak.web.tr sitemizde satılık ve kiralık gayrimenküllerinizi sergiliyoruz ve internet ortamında daha kolay fark edilmesini sağlıyoruz ve kısa zamanda değerinde müşterisine ulaşmasını sağlıyoruz.

Kaynak : http://kibrisinternethaber.com/h284-ordu_emlak_artik_hizmetinizde.html