Haberler

Check out market updates

Ordu Emlak ve Gayrimenkul Hizmetleri

Ordu Emlak ev kiralama, ordu daire satımı gibi işlemlerde insanlar arası aracılık görevini üstlenmektedir. Firmamız kısa bir sürede daire almak ve daire satmak isteyen insanları bir araya getirerek olumlu sonuçların doğurmasını sağlamaktadır. Evlerinizi satmak için müşterilerinden vekâlet alarak kısa bir sürede iki tarafı da memnun etmekteyiz. Bunların yanında tapu kadastro, noter, gibi resmi işlemleri yürütmek gibi görevleri yerine getirmekteyiz.

Yeni evlenenlere özellikle indirim yapan bu emlak firmamız gençlerin çiftlerin en uğrak mekânı olmuştur. Evlerinizi güvenilir bir emlakçıya teslim etmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Alıcıyı ve satıcıyı memnun eden ordu emlak birbirinden güzel evleri ile orduda büyümeye devam etmektedir. Sizlerde güvenilir bir emlakçı arıyorsanız bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Ordu Emlak size en kaliteli hizmeti vermek için artık internet sitesiyle nerede olursanız olun emlaklarımıza ulaşabilirsiniz.www.orduemlak.web.tr sitemizi ziyaret ederek kiralık, satılık daire, ofis, arsa ve villa gibi gayrimenküllerimizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak : http://bizimordu.com/h412-ordu_emlak_ve_gayrimenkul_hizmetleri.html